Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o Miley Stewartové

Ahoj, to jsem já, Miley! Pššš, jsem také Hannah Montana, ale to vědí pouze mí nejlepší kamarádi. No, rodina to vlastně ví taky – táta Robby a můj vykutálený brácha Jackson. Ale na to, jak je vykutálený, je docela fajn!

Víte, kdyby všichni věděli, že jsem rocková hvězda, pořád by mě honili fotografové a fanoušci, a já bych nemohla normálně žít… nedali by mi pokoj ani známí, kteří zatím netuší, že jsem to já! Je skvělé jet na šnůru a vystupovat jako hvězda, ale když slezu z pódia, chci už zas být normální holka.

Každopádně doufám, že se mi podaří si to své skutečné já uchovat jen pro sebe, tedy pro sebe – však víte. Ale je to fuška. A aby toho nebylo málo, tak na střední pomalu končím a budu se muset rozhodnout, co dál!

Nevím jestli to mám ještě někomu říct je to fakt velké tajemství a nechci aby se mi to motalo do mého života.zvlášť teď vysoká atd. snad se na tu vysokou dostanu....ja hanna montana

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ja

(monika 12, 23. 11. 2013 19:52)

miley cirus je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuužžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžaaaaaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

miley

(hanna montana, 23. 11. 2013 19:49)

miluji miley cirus hanna montana muj pokoj je celý ona

fiiiiiiiha

(jaja, 25. 4. 2011 11:07)

to jsem fakt nevedela.

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41626
Měsíc: 1135
Den: 113